Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

STORYTELLING Power!

9 grudnia 2017 @ 10:00 - 17:30

PLN489 - PLN689

Fantastyczne wydarzenie już niebawem w Warszawie! Przeczytajcie zapowiedź – brzmi bardzo kusząco:
„Zostań architektem swojej marki osobistej dzięki opowieściom. To opowieści sprawiają, że jesteśmy dla innych wartościowi i atrakcyjni, także biznesowo. Zanim wstaniesz i wypowiesz się przed ludźmi jesteś dla nich „każdym i nikim”, do momentu gdy zaczniesz opowieść o sobie, o twoim biznesie. Gdy skończysz „każdy i nikt” nie będzie już istniał. Opowieść zmieni wszystko. Na szkoleniu dowiesz się jak stworzyć opowieść własnej indywidualnej jak i biznesowej marki.

Będziesz inspirować innych, jeśli potrafisz posłużyć się opowieściami. Dowiesz się jak i zbudujesz własną fabrykę opowieści, swoistą kreatywną linię produkcyjną. Ja mam taką, działa wyśmienicie! Dostaniesz licencję na produkcję opowieści 🙂

Poznasz metody i niezawodne środki na przyciągnięcie czyjejś uwagi. Dowiesz się jak na swoją korzyść z premedytacją wykorzystać to w treści opowieści. Zgłębisz wiedzę jak wywoływać i używać emocje, by dotrzeć do ludzkich serc. Opowieści nasycone emocjami zwiększają wartość produktów. Sztuka opowieści stanowi o Twojej sile sprzedaży.”

Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia!

Polecam,

Inspirantka

Szczegóły

Data:
9 grudnia 2017
Czas:
10:00 - 17:30
Koszt:
PLN489 - PLN689
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://storytelling-power-6.evenea.pl/

Organizator

Katarzyna Czerniak
Telefon:
503-353-526
Email:
katarzyna.czerniak@digitalgeneration.pl

Miejsce

Warszawa, mazowieckie 02-674 + Google Map