Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Czas na kawę i nie tylko – festiwal!

11 listopada 2017 @ 00:00 - 19 listopada 2017 @ 23:55

Tydzień kawowej fiesty w Trójmieście to nie lada gratka nie tylko dla miłośników kofeiny i słodkich deserów, ale również wielbicieli aromatycznych herbat i pobudzających endorfiny gorących czekolad. To wszystko w zgodzie z hasłem przewodnim Festiwalu: “Rozgrzej się smakiem”, który będzie pretekstem do wyjścia z domu jesienną porą, aby odwiedzić miejsca, które w Trójmieście będą serwować festiwalowe zestawy.
– Podczas drugiej edycji Festiwalu zależało mi, aby wesprzeć promocję lokali, które jesienią, czyli poza sezonem, muszą w szczególności przyciągnąć czymś ciekawym gości do siebie – tłumaczy organizatorka Festiwalu Grażyna Zbrzeźniak. – Chciałabym, aby wydarzenie to sprowokowało mieszkańców Trójmiasta do odwiedzenia miejsc, których wcześniej nie mieli okazji odwiedzić. I nie mam tutaj na myśli jedynie kawiarni, bo przecież hotelowe restauracje również serwują kawę przygotowaną przez doświadczonych baristów, a desery zrobione przez wykwalifikowanych cukierników – dodaje.

Mnie osobiście bardzo zachęcili! Jeśli będzie w Trójmieście w tym czasie – ogrzejcie się ciepłem kawy, herbaty, czekolady 🙂

Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia!

Szczegóły

Start:
11 listopada 2017 @ 00:00
Koniec:
19 listopada 2017 @ 23:55
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Czas na kawę
Strona internetowa:
http://www.czasnakawetrojmiasto.pl/

Miejsce

TRÓJMIASTO
pomorskie + Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/Czasnakawe/